księga znaku | Właściwe używanie znaku firmowego

Księga Znaku - Wizerunek Firmy
Niezwykle ważnym jest właściwe korzystanie z logotypu, znaku firmowego czy towarowego, o który należy właściwie zadbać tworząc Księgę Znaku, by bez względu na miejsce przeznacznia (druk, Internet) nie został przedstawiony w nieodpowiedni sposób. Zbyt bliskie osadzenie tekstu, niewłaściwe tło czy lekkomyślnie dobranie kolorów... to wszystko zakłóca odbiór marki i obniża wizerunek firmy.
Dawno temu minęły czasy, kiedy przedstawiciel firmy przychodził do drukarni bez logo, wypowiadając zdanie "Pan napisze nazwę firmy jakąś czcionką podobną do tej z wizytówki i będzie dobrze..." - dobrze nie będzie!

Jak mawiał Warren Buffet, firma może pozwolić sobie na utratę nawet dużych pieniędzy, ale nie może pozwolić sobie na utratę reputacji.

Po to tworzy się logo, by prawidłowo z niego korzystać, nie dobierać różnych "podobnych" fontów, kolorów, odcieni, odległości czy wielkości. To wszystko zawiera w sobie Księga Znaku.

nasze usługi…

Zapoznaj się z usługami, w ramach których wspieramy działania biznesowe naszych Klientów:

Serwisy i strony internetowe e-commerce, sklepy i hurtownie internetowe Prezentacje multimedialne Wizerunek Firmy Księga Znaku DTP Fotografia SEM Aplikacje
Start ¦ O nas ¦ Aktualności ¦ Usługi ¦ Portfolio ¦ Kontakt

krople aidia multimedia © 2022 aidia multimedia,
Tel.: +48 54 412 68 00 | e-mail: info@aidiam.com

aidia multimedia