aktualności

W sobotę i niedzielę, 22 września i 23 września 2012 roku polskie Dni Joomla!.

Dziesiątki użytkowników Joomla!, programistów i specjalistów przybędzie do Poznania, aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami. W nowoczesnym ośrodku konferencyjnym i rekreacyjnym Malta odbędą spotkania, prezentacje i warsztaty na różne tematy związane
z obsługą systemu Joomla!.

Sobota, Busisness Day poświęcony będzie wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów.
Niedziela, Community Day będzie spotkaniem entuzjastów stosujących Joomla! w swoich witrynach.

Uczestnicy wezmą udział w rozlicznych prezentacjach. Początkujący poznają dobre praktyki budowania witryn w Joomla!. Profesjonaliści zgłębiać będą tajniki projektowania oraz prowadzenia biznesu w oparciu o Joomla!.

Więcej informacji na www.joomla-day.pl

ciekawostki Internetu

Microsoft zachęca do zrezygnowania z IE6

Marzec 2011 rok z pewnością przejdzie do historii dla wielu firm działających w branży internetowej...
http://www.ie6countdown.com/ - na tej stronie producent oprogramowania, systemów operacyjnych, firma Microsoft, zachęca do całkowitego zrezygnownia z używania przestarzałej przeglądarki Internet Explorer 6 (IE6). Ten moment powinien nastąpić już dawno temu. Niejako naturalnym staje się fakt, że aidia multimedia zaprzestaje wsparacia dla IE6 w swoich projektach.

18,2 mln internautów w Polsce

Jak wynika z raportu opublikowanego przez firmę badawczą comScore, we wrześniu 2011 roku, w Polsce z Internetu skorzystało ponad 18 milionów użytkowników! Jest to ilość niemalże identyczna jak w miesiącu sierpniu. Prym nadal wiodą Rosja, Niemcy i Francja.

Search Marketing raport IAB

Jak wynika z raportu opublikowanego przez IAB za 2010 rok, wydatki na Search Marketing stanowią identyczną wartość jak przed rokiem: 47%.

Zmalała ilość SPAM'u - wg CISCO

Firma CISCO opublikowała swój doroczny raport o nazwie "Cisco 2010 Annual Security Report", w którym informuje o zadowalającym nas wszystkich fakcie. Ilość wysyłanego SPAM'u zmalała w stosunku do poprzedniego roku! Taki fakt ma miejsce w historii Internetu po raz pierwszy. Miejmy nadzieję, że nie ostatni.
Start ¦ O nas ¦ Aktualności ¦ Usługi ¦ Portfolio ¦ Kontakt

krople aidia multimedia © 2022 aidia multimedia,
Tel.: +48 54 412 68 00 | e-mail: info@aidiam.com

aidia multimedia