cms Joomla! | Zarządzaj bez udziału informatyków.

CMS Joomla! Logo Joomla! używane jest zgodnie z udzieloną licencją przez Open Source Matters.

aidia multimedia działa wyłącznie w swoim imieniu oraz nie ma żadnego powiązania z Open Source Matters lub projektem Joomla!
Joomla! to uniwersalny wielokrotnie nagradzany system zarządzania treścią [CMS] do tworzenia i obsługi witryn internetowych oraz innych zastosowań. Wiele aspektów, ale przede wszystkim łatwość korzystania i rozbudowy powoduje, że Joomla! stał się najpopularniejszym wśród programów do obsługi witryn (prawie 3% wszystkich stron w Internecie).

11 powodów dla których warto postawić na Joomla!

 1. Jest gotową i w pełni funkcjonalną platformą internetową dziubek

  Joomla! jest systemem rozwijanym przez społeczność internetową od wielu lat i na całym świecie. Jest na tyle elastyczny, że z powodzeniem może być wykorzystywany do tworzenia serwisów korporacyjnych, internetowych gazet, serwisów reklamowych i ogłoszeniowych, portali, witryn rządowych itp.
 2. Pozwala samodzielnie zarządzać każdym aspektem serwisu dziubek

  Możesz swobodnie zarządzać serwisem samodzielnie lub z pomocą pracowników. Nikomu z wymienionych osób nie jest potrzebne informatyczne wykształcenie.
 3. Edycja tekstów jak w Wordzie dziubek

  Znasz Word'a? Wiesz jak łatwo się nim posługiwać, prawda? Z Jomla! jest dokładnie tak samo. Używasz podobnych miniatur a nawet skrótów klawiaturowych!
 4. Obsługa jest łatwa i wygodna dziubek

  Większość ustawień witryny możesz zmianiać odpowiadając jedynie na pytania Tak - Nie, Pokaż – Ukryj. W łatwy sposób ustalasz dowolną strukturę prezentacji treści i w każdej chwili możesz ją zmienić!
 5. Brak kosztów licencji dziubek

  Joomla! jest systemem na licencji otwartej GNU GPL v2 - dzięki temu projekt nie jest obciążony dodatkowymi kosztami.
 6. Jest na wskroś nowoczesny i stale rozwijany dziubek

  CMS Joomla! został stworzony w oparciu o PHP/MySQL. Wykorzystuje XML, DHTML, RSS/RDF, JavaScript, AJAX i inne, umożliwiające dynamiczną zmianę zawartości. Co najważniejsze, projekt jest wciąż rozwijany przez wybitnych programistów z całego świata.
 7. Dowolna struktura witryny dziubek

  Od teraz masz wpływ w sposób ciągły i niczym nieskrępowany na to jak wygląda prezentacja treści w serwisie. Ustalasz podział na kolumny i wiersze tak jak uważasz to za stosowne.
 8. Wprowadzisz teksty, obrazy, multimedia dziubek

  Nie ograniczaj się tylko do tekstu. Możesz go urozmaicić zdjęciami, animacjami FLASH, plikami dźwiękowymi czy filmami. Masz możliwość udostępniania zasobów wideo wgranych na serwery zewnętrzne, np. YouTube.com!
 9. Określisz prawa dostępu do witryny dziubek

  Możesz udostępniać treść wszystkim odwiedzającym jak i wydzielić artykuły z dostępem tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
 10. Wiele dodatków dziubek

  System Zarządzania Treścią jakim jest Joomla! dzięki swojej atrakcyjności ogólnoświatowej dysponuje potężną bazą dodatków, rozszerzeń i komponentów, które mogą znacznie wzbogacić Twoją witrynę.
 11. Bogate wsparcie ze strony Internetu dziubek

  Niesamowite w projektach opartych na Joomla! jest to, że użytkownik nie jest zdany na łaskę firmy, która wdrożyła serwis. Możecie Państwo sięgać po usługi pozostałych firm wdrożeniowych mając pewność, że w jakichkolwiek potrzebach zawsze jest tylne wyjście. Oczywiście chcemy, żebyście Państwo zostali z nami przez długie lata, lecz chcąc być z Wami fair, informujemy również o tej możliwości.

przeczytaj również o…

CMS hydraportal
Start ¦ O nas ¦ Aktualności ¦ Usługi ¦ Portfolio ¦ Kontakt

krople aidia multimedia © 2022 aidia multimedia,
Tel.: +48 54 412 68 00 | e-mail: info@aidiam.com

aidia multimedia